Jak se stěhovala rehabka

Neustálému přílivu pacientů, kteří vyhledávali služby naší rehabilitace – schopnosti mých a Lenčiných rukou, přestaly stávající prostory rehabilitace “u stadionu” stačit. Nutně jsme potřebovaly každá svoji pracovnu, třetí pracovnu pro rozšíření kolektivu a prostor pro “recepci”. Štěstí nám přálo a přesně tyto podmínky, spolu s nároky hygieny, krajského úřadu a pojišťoven splnily nově zrekonstruované prostory v budově, kde sídlí ordinace Esthedermia. Ke stávajícímu zdravotnickému zařízení jsme tak připojily naše zdravotnické zařízení.

K začátku října 2019 se Ambulantní rehabilitace s.r.o. přestěhovala z adresy S.K. Neumanna 813 na adresu Sladkovského 251 a změnila se na Centrum pohybové terapie s.r.o. Od ledna 2020 máme novou kolegyni, fyzioterapeutku Lucku, obývající třetí pracovnu. Do kolektivu přibyla také paní recepční Magda, která dvakrát týdně zvedá telefony a stará se o papírování.

Stěhování v pár obrázcích

Za stěhováním stojí celá řada šikovných lidí, bez kterých bych to nezvládla, všem tímto děkuji:

Zprostředkování prostor: Roman Svatoš, ERA Reality, MUDr. Markéta Hlavatá Stružínská, Esthedermia

Design návrh, realizace: Ing. Lenka Bačová

Nábytek, zrcadla, zavěšení pomůcek: Michal Mareček, truhlářství Spalto

Dekorace, fotografie: Tomáš Nešetřil

Veronika Oliva, Ateliér Oliva

a náš tým: Mgr. Vendula Vrbová, Lenka Vašíčková, Mgr. Lucie Kopáčová, DiS., Magda Jeníčková, Věra Linhartová, Zdeněk Vašíček, Dan Seifert a další